Objednávka modernej štokrle

SKLADOM. Doručenie do 3 dní od objednania.

Nakúpte viac naraz a ušetrite

*Pokiaľ chcete namixovať moderné a tradičné štokrle, nie je problém, uveďte to do poznámky.

Spôsob dopravy

Zvoľte platobnú metódu

Fakturačné údaje

Zadejte dodací údaje

Často kladené dotazy

Optimálne rozmery sme našli po dlhom testovaní a skúsenostiach s desiatkami užívateľov. Tradičná štokrla je 18 cm vysoká a 42 cm široká. Moderná je o 2 centimetre vyššia.

Horná doska štokrle je vyrezaná tak, aby sa elegantne zasunula pod záchodovú misu, keď ju práve nepoužívate. Šírka výrezu je u oboch dizajnov zhruba 20 cm. Pokiaľ máte robustný dizajnový záchod, štokrla sa pod neho pravdepodobne nebude dať zasunúť. Veľa miesta ale nezaberie, takže ju môžete skladovať hneď vedľa záchodovej misy.

Štokrlu sme testovali s viac ako 200 ľuďmi. Od drobných slečien po poriadnych chlapov. Výšku štokrle sme zvolili tak, aby sa hodila pre všetkých. Ani veľmi malá, ani veľmi veľká. Štokrlu na mieru bohužiaľ nevyrábame. Je možné si ju ale akokoľvek podložiť alebo upraviť k obrazu svojmu.

Bez obáv, na to sme tiež mysleli. Povrchová úprava štokrle je vodeodolný lak, ktorý ľahko obstojí voči bežnému špliechaniu v kúpeľni. Pre istotu len utrite štokrlu toaletným papierom a nemáte sa čoho báť.

Dopodrobna sme skúmali všetky dostupné výskumy v oblasti čreva ešte predtým, než sme sa pustili do navrhovania. Zdravotné výhody drepenia na záchode boli preukázané niekoľkými nezávislými štúdiami. Môžete si ich prečítať v našej sekcii o zdraví. Podľa výskumu sú záchodové stoličky ako štokrla najlepšou alternatívou k úplnému drepu. V niektorých prípadoch je drep so stoličkou dokonca zdravší než úplný drep.

Presne tak. Pokiaľ si nie ste istý, či Vám štokrla bude vyhovovať, môžete si ju objednať a vyskúšať na 30 dní bez rizika. Pokiaľ Vám z akéhokoľvek dôvodu nebude štokrla sedieť, jednoducho ju v priebehu 30 dní kedykoľvek vrátite do krabice, pošlete nám ju naspäť a my Vám vrátime peniaze späť na účet. Chceme aby všetci naši užívatelia boli spokojní, a nechceme predávať zajaca vo vreci.

Máte na nás nejaké ďalšie otázky ?

Napíšte nám na ahoj@stokrle.sk a my sa ozveme čo nevidieť!